جمعه, 6 ارديبهشت 1398
عنوان : تجلیل از آزادگان سرافراز شهر تاكستان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر تاكستان
کد خبر : ۲۰۳۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ 
ساعت : ۷:۵۸:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری تاكستان به مناسبت فرا رسیدن 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، شهرداری وشورای اسلامی شهر با حضور آزادگان سرافراز 8 سال دفاع مقدس شهر تاكستان تجلیل بعمل آورد .

 

 
مهندس بهزاد پور شهردار تاكستان در این مراسم بیان داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از بهترین و پرافتخارترین دوران برای نظام و مردم ایران است، چرا که با صبر و استقامت آزادگان، شهدا و رزمندگان بود که ما در حال حاضر شاهد پیشرفت‌های کشورمان در عرصه‌های مختلف هستیم.همچنین دستاورد ها و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون  تلاشها و تحمل سختی ها  از سوی رزمندگان در دوران 8سال دفاع  مقدس است .
 
 
وی افزود: وی در ادامه بیان داشت اگر امروز در منطقه ،ما از جایگاه بخصوصی برخوردار هستیم به خاطر رشادت و ایثارگریهای ، رزمندگان و آزادگان است و نباید این روز را فراموش،  بلکه باید هرساله باشکوه تر از سالهای قبل تجلیل بعمل آورده شود. وی در ادامه افزود: آزادگان گنجینه و مدال های افتخار این ملت هستند و موجبات فخر و عزت این ملت را فراهم ساختند. شهردار تصریح کرد :آزادگان نقش بی بدیل وممتازی در تقویت قدرت نرم جمهوری اسلامی و فتح خرمشهر ها  که رهبر معظم انقلاب از آن یاد کردند دارا می باشند.
 
صياد رحماني رئيس شوراي اسلامي شهر در این مراسم با اشاره به ایستادگی و مقاومت آزادگان در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: قطعاً حفظ ارزش ها و پایبندی به آرمان های والای امام و انقلاب اسلامی در دوران اسارت در زندان های رژیم ضد بشری صدام بسیار ارزنده و افتخار آمیز است.
 
 
 وی تصریح کرد :در این شرایط تکریم آزادگان وظیفه همه آحاد ملت، ویژه مسئولان است و این حداقل کاری است که مسئولان می توانند در این زمینه انجام دهند.
در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود توسط شهرداری وشورای اسلامی شهر تاكستان، از آزادگان سرافراز شهرتاكستان تجلیل بعمل آمد.
 


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0