جمعه, 6 ارديبهشت 1398
عنوان : توزیع فیش های نوسازی منازل مسكونی از شهریور ماه سال جاری
کد خبر : ۲۰۳۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ 
ساعت : ۷:۵۱:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

توزيع فيش هاي نوسازي منازل مسكوني از شهريور ماه سال جاري

 

 

حسين بهزاد پور شهردار تاكستان ضمن تبريك اعياد قربان و غدير خم و با آرزوي سلامتي براي همه شهروندان گفت: يكي از منابع درآمد پايدار شهرداري ها عوارض نوسازي است كه شهرداري تاكستان براي اولين بار اقدام به توزيع فيش اين عوارض نموده است .

پرداخت قبوض عوارض در حقيقت مشاركت شهروندان در پويايي و نوسازي و زيبايي شهر است. و به همراه فيشها جزواتي جهت آشنايي شهروندان از دلايل پرداخت عوارض نوسازي، بندهايي از قانون نوسازي و محل هاي هزينه كرد اين عوارض به حضور شهروندان تقديم مي گردد.

 

شهردار تاكستان ادامه داد :  بر اساس قانون نوسازي در صورت خوش حسابي شهروندان در پرداخت ، اين قبوض شامل 10 درصد تخفي و در صورت عدم پرداخت تا پايان سال شامل 9 درصد جريمه ديركرد خواهد بود. در صورتي كه شهروندان عزيز در قبوض خود با ايراد و يا اشكالي مواجه شوند مي توانند جهت رفع آن به واحد نوسازي شهرداري تاكستان مراجعه نمايند تا مشكل آنان مرتفع گردد.

بهزادپور تاكيد كرد:  اگر ميخواهيم شهري زيبا براي ديدن و گشتن و امكانات رفاهي شهري و اماكن تفريحي داشته باشيم بايد در ساختن، آباداني و عمرانش تشريك مساعي كنيم.

شهردار تاكستان در پايان ضمن تشكر از شهروندان فهيم افزود با توجه به اينكه عمليات توزيع فيشها توسط نيروهاي اداره پست شهرستان تاكستان با مراجعه به درب منازل انجام مي گردد درخواست نمود تا شهروندان همكاري هاي لازم را با اين عوامل داشته باشند. بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0