دوشنبه, 28 مرداد 1398
عنوان : متن پیام نوروزی سرپرست شهرداری تاكستان
کد خبر : ۲۱۰۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
ساعت : ۸:۴۳:۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بسمه تعالی

 

«بر زمستان صبر باید طالب نوروز را»

 

"یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال"

 

فرا رسیدن عید نوروز ، نویدبخش تولدی دیگر است که طراوت، تازگی و حیاتی دوباره را با خود به ارمغان می آورد. نوروز، آیینه تمام نمای عشق و محبت پروردگار به مخلوقات و نمایشگاه بی بدیل رویش و امید و انگیزه است. 

سالی که گذشت به لطف و مدد الهی و در پی مشارکت گسترده تمامی شهروندان عزیز و همراهی ویژه اعضای محترم شورای اسلامی شهر تاکستان، حمایت مدیران ارشد استان و شهرستان، سالی پُربار و پُرثمر برای شهر بود؛ سالی که همشهریان صبور من، با امیدِ ساختن شهر عزیزمان و رسیدنِ آن به تاکستانی در جایگاه واقعی، چشمان خود را بر سختی ها بسته و با سعه صدر مدیریت شهری خدمتگزار را بیش از پیش تشویق نمودند، سالی که با طرح های عمرانی و خدماتی متعدد، شادابی و سرزندگی را به شهروندان ما نوید داد.

امید است در سال آینده با همت والای همشهریان گرامی، در راستای اهداف مجموعه مدیریت شهری و در جهت جبران کمبودها و نارسایی های سال گذشته، بیش از پیش در راه آبادانی و عمرانِ تاکستانی سرافراز و پرافتخار تلاش نموده و گام های استوار بر داریم.

این نوید را می دهیم که خانواده شهرداری تاکستان، با همه توان و امکانات برنامه های خود را بر مبنای شرایط اقتصادی کشور و در راستای توسعه و پیشرفت شهر تاکستان و پیگیری مطالبات شهروندان طراحی و اجرا خواهد نمود.

در آخر، بنده  به همراه همکارانم در مجموعه مدیریت شهری ضمن سپاس از خدای متعال برای سالی که گذشت و امید به یاری او در سال نو، نوروز باستانی را خدمت خانواده های معظم و معزز شهداء، ایثارگران، مردم فهیم، قدرشناس و شهید پرور شهر تاکستان، شورای اسلامی شهر، همکاران شهرداری، مسئولین، مدیران شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از معنویت، خیر و برکت، نور و رحمت، و عشق و سعادت را زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای همگان آرزومندیم.

 

رضا طاهرخانی

سرپرست شهرداری تاکستان

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.2.0

V5.0.2.0